Aktualności

Chłodnica, jest łatwo zorganizować i zainstalować
Jul 11, 2017

Chłodzenie cewki głównie przez wentylator, skład cewki i podwozia ciepła, według chłodzenie cewki poza ciśnienia statycznego można podzielić na standardowych i wysokie ciśnienie statyczne typu, zgodnie z liczbą ciepła wymiany cewki wiersza można podzielić na dwa wiersze i trzy wiersze, wymiennika ciepła zazwyczaj składa się z mosiądzu ciąg aluminiowa Średnica rury fin, miedzi 10 ~ 16 mm, fin grubości około 0,15 ~ 0,2 mm, rozstaw 2.0 ~ 3,0 mm, wentylator jest zazwyczaj używany do wiatru przed zakrzywione ostrze Podwójny wentylator odśrodkowy, motor u SES pojemnościowy, 4-biegunowy silnik jednofazowy, trzeciego biegu prędkość, podwozia i kondensatu płyty izolacyjne.

Z jednostką chłodzenie cewki stale cyrkulację powietrza w pomieszczeniu tak że przez wymiennik był chłodzony lub ogrzewa się do utrzymania wymaganej temperatury i wilgotności względnej. Cewki wody zimnej lub ciepłej wody, przez skoncentrowanym źródłem zimna i źródła ciepła, w tym samym czasie, przez świeże klimatyzacja Pokój scentralizowane leczenie świeżego powietrza, poprzez specjalne nowe Centrale wentylacyjne zostały wysłane do klimatyzowanych pokoi do spełnienia w powietrzu Klimatyzacja w pokojach wymagania zdrowotne

System klimatyzacji cewki w porównaniu z scentralizowany system chłodzenia, jest nie dużych kanału, rury do wody i mniejszych nowego kanału, z układu i instalacji wygody, zajmują miejsca na mały budynek, oddzielne regulacji i inne zalety szeroko stosowany w dokładność temperatury i wilgotności, wymagania nie są wysokie, Liczba pokoi, pokój jest mały, potrzebujesz osobnego urządzenia sterującego komfortu klimatyzacja. Ocieplenie Południowej społeczeństwa

Chłodzenie cewki działa bez centralnej klimatyzacji skomplikowane, w rzeczywistości, mamy fan coil obrazu jako fan, ale ten wentylator dmucha się wiatr jest temperatura, czego potrzebujemy.

Struktura chłodzenie cewki

Objętość powietrza wentylatora wentylator: prowadzone przez jedną stronę wielu prędkości i niski poziom hałasu systemu asynchroniczny, regulując napięcie wejściowe zmienić prędkość wentylatora, dzieli się na wysokim, średnim i niskim trzecim biegu, kontrolowane przez przełącznik elektryczny, odpowiednich regulacji chłodzenie chłodzenie cewki) kwotę. Wentylator jest źródłem zasilania do tłoczenia powietrza, i to jest źródłem zakłóceń konwekcja (zewnętrzna powierzchnia wężownicy) i źródła hałasu głównej jednostki wraz z silnikiem.

Cewka: Wymiennik ciepła powietrze woda wykonane z rury żebrowane. Czynnika chłodniczego woda (ciepła woda) płynie w potoku, ponieważ temperatura czynnika chłodniczego wody jest niższa niż temperatura punktu rosy powietrza, dzięki czemu powstaje kondensacja na zewnętrznej powierzchni rury, Wyświetlono ciepła w warunkach mokrych, zarówno ciepła wymiany i jakości wymiany, efekt termiczny. Cewka jest odpowiedzialny za większość lub wszystkie obciążenia klimatyzacja w pokoju, w szeregu wierszy jest na ogół 3-4 wiersze.

Tacy ociekowej: z rury tłocznej, umieszczone pod cewkę, rola jest zaakceptować cewki stale skondensowane z kropel wody, zwolniony z wydzielina z zewnątrz.

Filtr powietrza: z rury tłocznej, umieszczone pod cewkę, rola jest zaakceptować cewki stale skondensowane z kropel wody, zwolniony z wydzielina z zewnątrz.

Zasada działania chłodzenia cewki i operacji procesu chłodzenia

Układ chłodzenia cewki można podzielić na drodze wody i gazu. Woda z centralną klimatyzację zimne źródła (gorące) urządzeń (takich jak lodówki) do dostawy wody zimnej media (gorące), pod wpływem działania pompy, transportowane do krążenia cewki. Powietrza jest powietrza z wentylatora poprzez gniazda do pokoju, a następnie krzyż cewki i cewki w zimnej (na gorąco) po dokonaniu transferu ciepła, chłodzenie, Osuszanie powietrza, a następnie przesyłane do dopływ powietrza w pomieszczeniach. Tak powtarzający się cykl, tak że kryty temperatury i wilgotności do skorygowania.

Centralna klimatyzacja system operacji przebiega zasadniczo proces przekazywania ciepła. Centralnie sterowana klimatyzacja chłodzenie, proces transferu ciepła typowy wygląda następująco:

⑴ klimatyzacja kryty gorącego powietrza przez wymiennik chłodzenia w absorpcji wody zimnej, ciepło jest przenoszone do zimnej wody;

⑵ Chłodnica energii do pracy, ciepło zimnej wody do chłodzenia wody;

⑶ chłodzenie ciepła chłodzenia wieża spray, gazyfikacji został przeniesiony do atmosfery.

Klimatyzacja w stworzenie komfortowych warunkach małe w tym samym czasie, zużywają dużo energii i wody słodkiej, atmosferę ciepła i emisji CO2 przez środowisko.

(1) potoku spalania gazu w środku kotła ogrzewanie wody do produkcji ciepła non steam,

(2) transportowane rurociągami do deski, ciepło przekazywane do rurociągu gorącej wody przez Radę;

(3) i następnie przez rury ciepłej wody na ciepło do chłodzenia cewki, cewki w powietrzu na ciepło do pomieszczenia.

Klimatyzacja w stworzenie komfortowych warunkach małe w tym samym czasie, zużywają dużo energii i wody.

Chłodzenie cewki i świeże powietrze system zalety i wady

Chłodzenie cewki i świeże powietrze system jest podzielony na dwie części, centralny Klimatyzacja chłodzenie cewki i świeże powietrze system chłodzenia cewki jest centralną klimatyzację urządzeń końcowych, świeże powietrze system ponosi nowe obciążenia wiatrem aby sprostać jakości powietrza w pomieszczeniach , Chłodzenie cewki plus system świeżego powietrza jest wody systemu klimatyzacji w formie ważne, ale również prywatnych budynków w stosowaniu bardziej rozpowszechnioną formą klimatyzacja

Guangzhou Jiema wymiany ciepła Equipment Co., LtdTelefon: +86-20-82249117