Podgrzewacz powietrza Miedziany wymiennik ciepła powietrze

Powietrza wymiennik ciepła rury Opis produktu wymiennik ciepła powietrze jest rodzajem podgrzewacz powietrza, która była szeroko stosowana w Chinach. Hotel składa się z wielu rur stalowych, które są zapisane w sposób równolegle i rozłożone w czasie. Dwa końce rury są przylutowane do płyty rury do postaci sześciennych...
Product description

Wymiennik ciepła powietrze

Opis produktu

Wymiennik ciepła powietrze jest rodzajem podgrzewacz powietrza, która była szeroko stosowana w Chinach. Hotel składa się z wielu rur stalowych, które są zapisane w sposób równolegle i rozłożone w czasie. Dwa końce rury są przylutowane do płyty rury tworząc przypadek sześciennych tube z niektórych powierzchni ogrzewania.


Funkcja

Ten produkt został szeroko stosowane w klimatyzacji, chłodzenia, osuszania i ogrzewania projekty. Jako idealny produkt uzupełniających dla zaktualizowane Centrala beczki i procesor powietrza mogą być również podłączone do powietrza rurę do niezależnego wykorzystania do chłodzenia lub ogrzewania celem.


Założona w 2005 roku, JIEMA jest jednym z wiodących podgrzewacz powietrza z rur miedzianych powietrza wymiennik ciepła producentów i dostawców w Chinach jego doskonałe usługi i produkty wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu dostosowanych wymiennika ciepła na tanie ceny z naszej fabryki. Proponujemy również konsultacje cudzysłowu, jeśli potrzebujesz.

Hot Tags: powietrza podgrzewacz wymiennik ciepła powietrze rur miedzianych, Chiny, fabryki, producenci, dostawcy, dostosowane, oferta, Tanie, Kupię
Produkty powiązane
Zapytanie

Guangzhou Jiema wymiany ciepła Equipment Co., LtdTelefon: +86-20-82249117